Adres: 3. Kat, Bina 5, TongFuYu Sanayi Bölgesi, Xili, Nanshan Bölgesi, Shenzhen, Çin Posta Kodu: 518055
Ana sayfa

Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd.

iyi kalite GSM Uzak Terminal Birimi satış için
iyi kalite GSM Uzak Terminal Birimi satış için
Bu, Çin tedarikçisi ile iş yapmak için ilk kez. Harika, INST hızlı yanıt veriyor ve mükemmel bir satış sonrası hizmet .--- Dennis Kul

—— Dennis Kul

Ürünlerimize uyuyor ve kalitesi iyi. Kendimizi takdir ediyoruz - Dave

—— Dave

INST profesyonel bir markadır. INST ürünlerinden çok memnunum. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, iyi hizmet! --- James Smitheoan

—— James Smitheoan

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd. Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd.
Company's front desk Company Located in TongFuYu Industrial Zone Company's Sample Room Company's meeting Company R&D Office customer visit customer visit 2 technical meeting

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar : Öğr
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 5,000,000-6,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 60% - 70%
Shenzhen Anında Bilgisayarı Bilgi Teknolojisi Co, Ltd, 2004 yılında kurulmuş, iyi donanımlı tesisleri ve güçlü teknik gücü ile bir meslek üreticisidir.

Biz Hunan eyaletinde su geçirmez connetor ve kablo asssembly için 2014 yılında MiLuo fabrika kurduk. Satış merkezi ve araştırma merkezi Shenzhen'de bulunmaktadır. Şimdi Shenzhen'de 60'dan fazla araştırma ekibimiz var.

2015 yılında Shenzhen'de Uzak Terminal Birimi geliştirmeye ve tasarlamaya başladık. Dahili, endüstri lideri STMicroelectronics Company'nin STM32 serisi yüksek performanslı ARM denetleyici yongasını benimser ve Quectel Company'den endüstriyel kablosuz iletişim modülünü birleştirir. RTU, güçlü istikrar, yüksek güvenilirlik, gerçek zamanlı ve geniş uygulama karakteristiklerine sahiptir. Telemetri, telekontrol, telekomünikasyon, RS232, RS485 haberleşme fonksiyonlu uzaktan ayarlama fonksiyonu ve uzaktan kumandayı bir araya getiren, yeni nesil uzaktan izleme ve kontrol terminalidir.

Inst-RTU kablosuz uzaktan kumanda terminal serisi ürünleri, analog sinyal alımını, dijital sinyal alımını, röle kontrol çıkışını ve kablosuz veri iletişim fonksiyonunu bütünleştiren yüksek performanslı izleme ve kontrol cihazlarıdır. Doğrudan standart sensör çıkışlı analog sinyallere, çeşitli seviye sinyallerine, kuru kontaklara, darbe sinyallerine vb. Bağlı olabilir. Modbus-RTU protokolünün çeşitli enstrümantasyonunu (özelleştirilmiş) bağlamak için endüstriyel Modbus-RTU protokolünün ana istasyonu olarak kullanılabilir. Küçük ölçekli işlem sinyalinin kablosuz izleme ve denetimi gerçekleştirmesi için en iyi yol budur.

Özelleştirilmiş yazılımlar da sağlıyoruz.

Çin'de başarıyla birçok büyük projeyi bitirdik.

Şimdi Singapur'da büyük bir projeyi işliyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Instantware Information Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Margaret

Tel: 86-755-8296-8170

Faks: 86-755-2214-3245

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)